Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

гел од проширени вени Varcolex во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
https://propharmacy.site/uploads/1242_0.jpg
гел од проширени вени Varcolex во Македонија
 • Код на производот: EOM-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 4800 DEN2400 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Екстракт од фукус;
 • Екстракт од жалфија;
 • Екстракт од магдонос;
 • Екстракт од кора од бела врба.

Начин на примена

 1. Нанесете крем во тенок слој на проблематичните области;
 2. Бришење со кружни движења на масажа неколку минути;
 3. Не бара испирање;
 4. Изведете ја постапката 1-2 пати на ден.

Информации

 • Производител: Озон ДОО;
 • Индикации за употреба: од проширени вени;
 • Образец за ослободување: крем;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Волумен: 50 мл;
 • Пакување: Цевка.

Како да порачате гел од проширени вени - Varcolex во Македонија❓

Да нарача гел од проширени вени - Varcolex можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Македонија ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи