Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

лек за слабеење Kaloriko во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
лек за слабеење Kaloriko во Македонија
 • Код на производот: JWU-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 4780 DEN2390 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Конјугирана линолеинска киселина;
 • Зелен чај;
 • Л-карнитин;
 • Капсаицин.

Начин на примена

 1. Земете 2 таблети дневно: наутро и навечер 30 минути пред јадење;
 2. Препорачан курс - 30 дена.

Информации

 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: апчиња;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не поголема од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без лекарски рецепт;
 • Износ во пакет: 30 ЕЕЗ;
 • Тип: Слабеење.

Како да порачате лек за слабеење - Kaloriko во Македонија❓

Да нарача лек за слабеење - Kaloriko можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Македонија ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи