Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

спреј за слабеење FitoSpray во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
https://propharmacy.site/uploads/551_0.jpg
спреј за слабеење FitoSpray во Македонија
спреј за слабеење FitoSpray во Македонија
 • Код на производот: 5C6-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 3980 DEN1990 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Екстракт од манго и акаи;
 • Гоџи бобинки;
 • Зелено кафе;
 • Екстракт од гарцинија;
 • Лимонска киселина;
 • Нане и ментол.

Начин на примена

 1. јадете редовно;
 2. јадете во мали порции;
 3. јадете најмалку 4 пати на ден;
 4. При продирање во крвотокот преку мукозната мембрана на усната шуплина и стомакот, спрејот ја започнува својата работа;
 5. Шишето со лекот е убаво дизајнирано и мало по големина. Ова ви овозможува да го носите со себе насекаде;
 6. Производот не остава непријатен мирис по апликацијата, бидејќи содржи ментол и нане;
 7. По неколку дена, првиот резултат ќе биде видлив. Чувството на глад ќе биде тапо, ќе стане полесно да изгубите тежина.

Информации

 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: спреј;
 • Рок на траење: 3 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25С. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Волумен: 30 мл.

Како да порачате спреј за слабеење - FitoSpray во Македонија❓

Да нарача спреј за слабеење - FitoSpray можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Македонија ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи