Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

средства за враќање на постојаната ерекција и потенција RePeat во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
https://propharmacy.site/uploads/1075_0.jpg
средства за враќање на постојаната ерекција и потенција RePeat во Македонија
 • Код на производот: 9MK-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 4798 DEN2399 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Муира пуама;
 • Гинко билоба;
 • Цитрулин;
 • Ккордицепс.

Начин на примена

 1. Користете ги капсулите секој ден и секако непосредно пред сексот;
 2. Препорачаниот циклус се дава индивидуално, без предозирање;
 3. Машката моќ се обновува од првата недела и на крајот на третманот ерекцијата се стабилизира.

Информации

 • Индикации за употреба: за потенција;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25С. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт.

Како да порачате средства за враќање на постојаната ерекција и потенција - RePeat во Македонија❓

Да нарача средства за враќање на постојаната ерекција и потенција - RePeat можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Македонија ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи