Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

капсули за подобрување на потенцијата EffectEro во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
https://propharmacy.site/uploads/973_0.jpg
капсули за подобрување на потенцијата EffectEro во Македонија
 • Код на производот: BI5-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 4798 DEN2399 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Екстракт од афион;
 • Екстракт од панакс женшен;
 • Видов екстракт од палмето.

Начин на примена

 1. 3 пати на ден, 1 капсула;
 2. Пијте со многу вода;
 3. Пред да пиете, се препорачува да пиете чаша чиста негазирана вода.

Информации

 • Индикации за употреба: за моќ;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25С. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Износ во пакет: 15 капсули.

Како да порачате капсули за подобрување на потенцијата - EffectEro во Македонија❓

Да нарача капсули за подобрување на потенцијата - EffectEro можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Македонија ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи