Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Изберете град
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

крем за габи за стапала Myceril во Македонија

5 5 1 5
напишете повратна информација
крем за габи за стапала Myceril во Македонија
 • Код на производот: 389-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 4798 DEN2399 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака: 2-4 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Екстракт од кора од даб;
 • Екстракт од жици;
 • Екстракт од лист од алое;
 • Екстракт од прополис;
 • Екстракт од календула.

Начин на примена

 1. Нанесете крем во тенок слој на сува и исчистена кожа;
 2. Бришење со лесни движења;
 3. Не бара испирање;
 4. Изведете ја постапката 1 - 2 пати на ден.

Информации

 • Производител: Инфарма;
 • Индикации за употреба: од габа;
 • Образец за ослободување: крем;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Волумен: 80 мл;
 • Пакување: Цевка.

Како да порачате крем за габи за стапала - Myceril во Македонија❓

Да нарача крем за габи за стапала - Myceril можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Македонија ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи