Pro Pharmacy - стоки за одржување и враќање на здравјето со испорака во Македонија
Тетово
Изберете го вашиот град од паѓачката листа за да наведете начини и времиња за испорака.
Деноноќно, 24/7

гел за габи Mikoherb во Тетово

5 5 1 5
напишете повратна информација
гел за габи Mikoherb во Тетово
 • Код на производот: W4A-MKD
 • Достапност на акции: На залиха
 • Декларација за сообразност
  MKD
 • Цена: 4800 DEN2400 DEN
Одјавување
Плаќање: по приемот, во готово или со банкарска картичка
Испорака во Тетово: 3-5 денови

Начин на достава: курир, пошта (можна е бесплатна достава, проверете ги условите кај специјалист при нарачка)

Структура

 • Масло од анасон;
 • Масло од оригано;
 • Масло од лаванда;
 • Масло од мента;
 • Екстракт од цвет од камилица.

Начин на примена

 1. Нанесете го гелот на погодените области и рамномерно масирајте во кожата;
 2. Користете 2-3 пати на ден.

Информации

 • Индикации за употреба: од габа;
 • Образец за ослободување: гел;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт на лекар;
 • Тип: Од габа;
 • Пакување: Цевка.

Како да порачате гел за габи - Mikoherb во Тетово❓

Да нарача гел за габи - Mikoherb можете во нашата онлајн продавница Pro Pharmacy во Тетово ❗ Вистински прегледи на клиенти ❗ Само оригинални производи директно од производителот

Осврти на клиенти

Нема прегледи, додајте ја вашата прва рецензија

Дајте повратна информација

Во другите градови

Слични производи